HELLO 2017! #SYLWESTERWARSZAWA

HELLO 2017! #SYLWESTERWARSZAWA

31 grudnia Prezydent Miasta Stołecznego Warszawa oraz telewizja TVN zaprosiły na placDefilad na największą otwartą imprezę roku. Zabawa organizowana przez Stołeczną Estradę odbyła się pod hasłem HELLO 2017! Dzięki współpracy z telewizją TVN mieszkańcy całej Polski zobaczyli, jak warszawiacy witają Nowy Rok.

Sylwestrowa scena rozbłysła już o 19.00 i aż do 1.30 w nocy zapewniła rozrywkę, prezentującspektakularne muzyczne show z udziałem polskich gwiazd. Dla warszawskiej publiczności zaśpiewali:

Agnieszka Chylińska
Varius Manx i Kasia Stankiewicz
Lady Pank
Kombii
LemON
Cleo
Andrzej Piaseczny
Anna Wyszkoni
Sound’n’Grace
Rafał Brzozowski
Natalia Nykiel
Jula
Daria Zawiałow
Antek Smykiewicz


W tę wyjątkową noc na placu Defilad warszawiacy bawili się w rytmie największych przebojówpolskiej muzyki rozrywkowej i przywitali Nowy Rok wraz ze swoimi ulubionymi artystami. Gospodarzami imprezy były popularne gwiazdy stacji TVN: Magda Mołek, Patricia Kazadi, Gabi Drzewiecka oraz Marcin Prokop, Olivier Janiak, Filip Chajzer i znany z radia ESKA – Jankes. O choreografię widowiska zatroszczył się Agustin Egurrola i tancerze z grupy VOLT. 

O północy niebo nad Pałacem Kultury i Nauki rozświetliła feeria barw największego w Polsce pokazuświetlno-pirotechnicznego, a zebrana publiczność hucznie powitała 2017 rok.