Dla dzieci

Zapraszamy najmłodszych Warszawiaków

Warszawa Dzieciom

Warszawa Dzieciom 28 maja w Multimedialnym Parku Fontann
Tego dnia Podzamcze zamieniło się w podwórko wprost z dziecięcych marzeń. Wśród nich znalazło się podwórko rodzinnych gier planszowych, podwórko zabaw kreatywnych czy podwórko pełne energii.

Na każdym z podwórek czekały na dzieci tematycznie dobrane gry i zabawy, konkursy oraz pokazy. Nie nudzili się też mali miłośnicy teatru, oglądając kolorowe przedstawienia na specjalnie ustawionej na ten dzień scenie. Nie zabrakło także atrakcji dla amatorów wozów strażackich, policyjnych, wielkich śmieciarek czy supernowoczesnych samochodów. Organizatorzy nie zapomnieli również o najaktywniejszych maluchach, których zawsze rozpiera energia – te dzieci mogły wziąć udział w warsztatach judo, lekcjach tańca albo zabawach na gigantycznych dmuchanych zamkach. W bajkowy nastrój wprowadziły najmłodszych spotkania z ich ulubionymi postaciami, a dla dzieci i rodziców dbających o środowisko, odbyły się warsztaty dotyczące m.in. prawidłowego segregowania śmieci.


W tym roku piknik rodzinny Warszawa Dzieciom zmienił miejsce z Parku Agrykola na Multimedialny Park Fontann na Podzamczu, gdzie oprócz niesamowitych atrakcji przygotowanych specjalnie na te okazję można było zajrzeć do Pawilonu Artystycznego oraz podziwiać przepiękne fontanny.

Wydarzenie finansowane z budżetu m.st. Stołecznego Warszawy
Organizator: Stołeczna Estrada
Partnerzy: Warszawskie Dni Energii, Ambasada Republiki Federalnej Niemiec, Veolia, Gaz System, PGNiG Termika
Patronat medialny: Radio Dla Ciebie, Gazeta wyborcza, Co Jest Grane