Finał „Zimy w Mieście”

„Akademia Marzeń”

Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej przedstawi widowisko muzyczne pt. „AKADEMIA MARZEŃ’ , w którym wystąpi 100 uczestników warsztatów artystycznych FOSA - Feryjne Otwarte Spotkania Artystyczne Dzieci i Młodzieży 2020.
Otwieramy zaczarowaną Akademię, w której nie tylko spełniają się marzenia i odlotowe pomysły. Jej drzwi prowadzą do wielu światów znanych z literatury i opowieści naszych rodziców i dziadków. Dzięki niej odbędziemy podróż do Krainy Czarów, Krainy Zabawek polecimy w Kosmos, w poszukiwaniu tajemniczych planet. Spotkamy bohaterów znanych opowieści: Alicję, Białego Królika, Pinokia, Małego Księcia, a nawet Jacka i Placka, którzy kolejny raz zechcą ukraść Księżyc. Czy im się to uda?
To będzie dla naszych młodych widzów podróż atrakcyjna i edukacyjna, dla nas, organizatorów trochę sentymentalna. Wracamy do historii, które towarzyszyły nam przez ostatnich 18 lat projektu FOSA. Opowiedziane przez naszych młodych wykonawców z nowa energią otwierają „Akademię Marzeń” na nowe, kolejne wyzwania artystyczne i kolejne Fazy Odkrywania Siebie Artystycznie.

Zapraszamy do Centrum Konferencyjnego POLIN, Warszawa, ul. Anielewicz 6
21 lutego 2020, piątek, godz. 10:00 i 13:00
Musical przeznaczony dla dzieci w wieku 7+

Scenariusz i reżyseria: Cezary Domagała
Muzyka: Tomasz Bajerski
Scenografia i kostiumy: Ewa Łaniecka

Wystąpią: uczestnicy warsztatów Feryjnych Otwartych Spotkań Artystycznych Dzieci i Młodzieży FOSA 2020