Warszawa Dzieciom – Warszawski Dzień Energii 2018

Park pozytywnej energii i dziecięcych zabaw

W niedzielę 27 maja 2018 Miasto Stołeczne Warszawa, Stołeczna Estrada i Fundacja Nasza Energia zapraszają najmłodszych warszawiaków do wielkiego parku pozytywnej energii i dziecięcych zabaw. Z okazji Dnia Dziecka Multimedialny Park Fontann zamieni się w największy plac zabaw w Warszawie. Atrakcji będzie bez liku, a uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w licznych warsztatach, konkursach, grach i aktywnościach sportowych.

0:00 / 0:00

JAKIE ATRAKCJE CZEKAJĄ W PARKU POZYTYWNEJ ENERGII I DZIECIĘCYCH ZABAW?

Na Podzamczu będzie można zrealizować wiele dziecięcych marzeń. Przestrzeń wokół fontann wypełnią: park twórczej wyobraźni, park zabaw, park praw natury i park pozytywnej energii.

W każdej strefie będą czekały na dzieci tematycznie dobrane gry i zabawy, konkursy oraz pokazy. Na pewno nie będą się nudzić mali miłośnicy śpiewania, którzy będą mogli wziąć udział w castingu MALI ZDOLNI, a następnie w warsztatach muzycznych, by na koniec wystąpić na scenie z popularnym piosenkarzem. Nie zabraknie także atrakcji dla amatorów wozów strażackich, policyjnych motocykli czy supernowoczesnych pojazdów elektrycznych. Nie zapominamy również o najaktywniejszych maluchach, których zawsze rozpiera energia – te dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach sportowych, lekcjach tańca albo zabawach na gigantycznych dmuchańcach. Przygotowany zostanie ponadto kącik telewizyjny z wygodnymi pufami, gdzie przez cały dzień będzie można oglądać odcinki animowanych seriali.

Szczególnie zapraszamy do parku pozytywnej energii, który odbędzie się w ramach Warszawskiego Dnia Energii. Odbędą się tam arcyciekawe warsztaty i zabawy. Wśród nich: mistrzostwa w rozkręcaniu komputerów, warsztaty z elektrobiżuterii, pokaz samochodów elektrycznych, a wśród nich pojazd, którym będzie można odbyć krótką podróż wśród fontann. Po raz pierwszy w Warszawie pojawi się też TRIGGO, polski samochód elektryczny. Dla wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć, co to jest komora Wilsona? Jak można zmagazynować energię w warunkach domowych lub zaparzyć kawę ze słońca ten park będzie idealnym miejscem na spędzenie niedzielnego popołudnia.

Pamiętajcie o zabraniu ze sobą starych telefonów, małych laptopów i zużytych baterii. W zamian czekają nagrody!


Zapraszają: Miasto Stołeczne Warszawa, Stołeczna Estrada oraz Fundacja Nasza Energia