Kontakt

STOŁECZNA ESTRADA
ul. Marszałkowska 77/79
00-683 Warszawa

Andrzej Matusiak - dyrektor
Marek Will - zastępca dyrektora

Sekretariat
Daria Markiewicz-Kraśko
Tel. (+48 22) 849 32 86
Fax (+48 22) 646 49 39
estrada@estrada.com.pl

Produkcja

Wiesława Tyszkiewicz - kierownik
wieslawa.tyszkiewicz@estrada.com.pl
tel. (+48 22) 849 91 31

Magdalena Jedynasiak-Bujakowska
magda.jedynasiak@estrada.com.pl
tel. (+48 22) 849 91 31

Małgorzata Talarek
malgorzata.talarek@estrada.com.pl
tel. (+48 22) 849 91 31

Koordynacja projektów

Anna Wojtkowiak - główny specjalista
anna.wojtkowiak@estrada.com.pl
tel. (+48 22) 849 32 86

Justyna Rytel
justyna.rytel@estrada.com.pl
tel. (+48 22) 849 91 31

Zarządzanie i współpraca z zagranicą

Kinga Sternicka - kierownik
kinga.sternicka@estrada.com.pl
Tel. (+48 22) 849 32 86

Promocja i kontakt z mediami

Edyta Tęcza - p.o. kierownika
edyta.tecza@estrada.com.pl
Tel. (+48 22) 621 84 19

Marta Szafranek
marta.szafranek@estrada.com.pl
Tel. (+48 22) 621 84 19

Księgowość

Bogusława Młodzianko - główna księgowa
b.mlodzianko@estrada.com.pl
Tel. (+48 22) 849 81 76

Marta Smereczyńska
marta.smereczynska@estrada.com.pl
Tel. (+48 22) 849 81 76

Agnieszka Drajska
agnieszka.drajska@estrada.com.pl
Tel. (+48 22) 849 81 76

Technika

Dariusz Świerczek - kierownik
dariusz.swierczek@estrada.com.pl
Tel. (+48 22) 668 295 252

Przemysław Łyszczyński - z-ca kierownika
przemyslaw.lyszczynski@estrada.com.pl
Tel. (+48 22) 602 497 043

Kamila Sitarska-Maciszewska - specjalista ds. administracyjnych
technika@estrada.com.pl
Tel. (+48 22) 785 502 131

ul. Jeziorki 74 A
02-863 Warszawa
Tel. 22 397 81 55