Kontakt

STOŁECZNA ESTRADA
ul. Niemcewicza 4/6
02-027 Warszawa


Andrzej Matusiak - dyrektor
Anna Wojtkowiak - zastępca dyrektora
Marek Will - główny specjalista ds. technicznych i ekonomicznych
Sekretariat
Tel. (+48 22) 646 49 39
(+48 22) 849 32 86
estrada@estrada.com.pl

Produkcja

Justyna Rytel
justyna.rytel@estrada.com.pl

Karolina Suchmiel
karolina.suchmiel@estrada.com.pl

Zarządzanie i współpraca z zagranicą

Kinga Sternicka - kierownik
kinga.sternicka@estrada.com.pl

Daria Markiewicz-Kraśko
daria.krasko@estrada.com.pl

Promocja i kontakt z mediami

Monika Arent - kierownik
monika.arent@estrada.com.pl

Agnieszka Trybulec
agnieszka.trybulec@estrada.com.pl

Księgowość

Bogusława Młodzianko - główna księgowa
b.mlodzianko@estrada.com.pl
Tel. (+48 22) 849 81 76

Agnieszka Drajska
agnieszka.drajska@estrada.com.pl
Tel. (+48 22) 849 81 76

Małgorzata Zaremba
malgorzata.zaremba@estrada.com.pl
Tel. (+48 22) 849 81 76

Technika

Dariusz Świerczek - kierownik
dariusz.swierczek@estrada.com.pl
Tel. (+48) 668 295 252

Przemysław Łyszczyński - z-ca kierownika
przemyslaw.lyszczynski@estrada.com.pl
Tel. (+48) 602 497 043

Kamila Sitarska-Maciszewska
technika@estrada.com.pl
Tel. (+48) 785 502 131

Ewa Jabłońska
ewa.jablonska@estrada.com.pl

ul. Jeziorki 74 A
02-863 Warszawa
Tel. (+48 22) 397 81 55

Inspektor danych osobowych

Łukasz Kowalkowski
inspektor.do@estrada.com.pl