Logo stołeczna estrada

Stołeczna
Estrada

Stołeczna Estrada

KONTAKT

Dyrektor

Andrzej Matusiak

Zastępca Dyrektora

Anna Wojtkowiak

Główny specjalista
ds. technicznych
i ekonomicznych

Marek Will

Sekretariat

Monika Bartoń

Tel. (+48 22) 646 49 39

(+48 22) 849 32 86

estrada@estrada.com.pl

 

ul. Niemcewicza 4/6

02-027 Warszawa

Produkcja imprez

Kinga Sternicka

kinga.sternicka@estrada.com.pl

Justyna Rytel

justyna.rytel@estrada.com.pl

Monika Takiel monika.takiel@estrada.com.pl

Julia Sienicka
julia.sienicka@estrada.com.pl

 

Zarządzanie
i współpraca z zagranicą

Kinga Sternicka

kinga.sternicka@estrada.com.pl

Promocja
i kontakt z mediami

Martyna Jacewicz

martyna.jacewicz@estrada.com.pl

Paweł Lebiedziewicz
pawel.lebiedziewicz@estrada.com.pl

Marta Masłowska
marta.maslowska@estrada.com.pl

Księgowość

Główna księgowa

Bogusława Młodzianko

b.mlodzianko@estrada.com.pl

(+48 22) 849 81 76

Agnieszka Drajska

agnieszka.drajska@estrada.com.pl

Małgorzata Zaremba

malgorzata.zaremba@estrada.com.pl

Dział techniki estradowej

Dariusz Świerczek – kierownik

dariusz.swierczek@estrada.com.pl

Tel. (+48) 668 295 252

Przemysław Łyszczyński – zastępca kierownika przemyslaw.lyszczynski@estrada.com.pl
Tel. (+48) 602 497 043

Grzegorz Kępka – zastępca kierownika
grzegorz.kepka@estrada.com.pl
Tel. (+48) 664 183 422

Sekretariat
Kamila Sitarska-Maciszewska
technika@estrada.com.pl
(+48) 785 502 131

ul. Jeziorki 74A
02-863 Warszawa
(+48 22)  397-81-55

Inspektor Danych osobowych

Łukasz Kowalkowski
inspektor.do@estrada.com.pl

Stołeczna Estrada

ul. Niemcewicza 4/6

02-027 Warszawa

Logo stołeczna estrada

Stołeczna
Estrada

Pytania?

Napisz do nas

Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content