Logo stołeczna estrada

Stołeczna
Estrada

Koncerty świąteczne i teatry uliczne 9-10 grudnia

Tego roku w ramach Warszawskiego Festiwalu Świątecznego Stołeczna Estrada przygotowała dla wszystkich mieszkańców Warszawy wyjątkowe koncerty świąteczne i teatry uliczne.

Już w najbliższy weekend 9 i 10 grudnia w przestrzeni Multimedialnego Parku Fontann wystąpi Brass Federacja, a na skwerze ks. Jana Twardowskiego zaprezentują się Młodzieżowa Orkiestra Dęta Mykanów, Teatr A3 oraz Teatr Plastyczny Makata.

Ponadto, na balkonie Hotelu Bristol zaprezentują się Soliści Teatru Muzycznego Proscenium, Chór Politechniki Warszawskiej, oraz Stan Breckenridge – amerykański pianista i wokalista muzyki soulowej, bluesowej i jazzowej, kompozytor i autor tekstów.

Stan występował przed publicznością na całym świecie. Wśród jego publiczności lub też współwykonawców znaleźli się m.in.  Madeleine Albright, Mahalia Jackson, Jerry Lewis, Nancy Sinatra, John Travolta, John Wayne i wiele innych sław.

Stan posiada również tytuł doktora w dziedzinie muzykologii – obecnie wykłada na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2019 r. z rąk polskiego Ambasadora w USA otrzymał prestiżowe wyróżnienie Amicus Poloniae,  przyznawane corocznie obywatelom USA za zasługi w dziedzinie rozwoju stosunków polsko-amerykańskich.

Niedawno wydał najnowszą płytę bluesowo – soulową „REVIVAL”, z której utwory kilkukrotnie prezentował m.in. na antenie Dzień Dobry TVN.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Szczegółowy program koncertów

Więcej informacji na temat Warszawskiego Festiwalu Świątecznego dostępne na stronie https://um.warszawa.pl/swieta

Zapraszamy do wspólnej, świątecznej zabawy!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content