Logo stołeczna estrada

Stołeczna
Estrada

Warszawskie Kolędowanie
w Bazylice na Pradze

12 grudnia 2023, g. 19:00, Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego

Warszawskie Kolędowanie to wydarzenie przygotowane przez Stołeczną Estradę, które odbędzie się 12 grudnia w Bazylice Najświętszego Serca Jezusowego.

Z okazji tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia Stołeczna Estrada przygotowała dla mieszkańców Stolicy wyjątkowy koncert w wykonaniu gwiazd polskiej sceny muzycznej. Najpiękniejsze kolędy przedstawią muzycy z towarzyszeniem orkiestry Sinfonii Varsovii pod dyrekcją Nikoli Kołodziejczyka i Pauliny Porszke. W tym wyjątkowym koncercie udział wezmą najpopularniejsi polscy artyści: Kayah, Natalia Kukulska, Natalia Szroeder, Piotr Kupicha, Urszula, Stanisław Sojka, Igor Herbut, Ewa Farna, Natalia Nykiel, Beata Kozidrak, Andrzej Lampert, Łukasz Drapała, Sienna Gospel Choir, Studio Accantus, Chór SGGW w Warszawie, Chór Dziecięcy ZPSM nr 4 w Warszawie oraz Elida Almeida, zdobywająca sławę na całym świecie wokalistka pochodząca z Wysp Zielonego Przylądka. Gospodarzami wieczoru będą Dorota Gardias oraz Krzysztof Skórzyński.

Koncert odbędzie się 12 grudnia o g. 19:00 w Bazylice przy ul. Kawęczyńskiej 53. Transmisja z wydarzenia zostanie wyemitowana na antenie TVN w wigilię Bożego Narodzenia.

Warszawskie Kolędowanie to doskonała okazja do dzielenia się wzruszeniami i radością Świąt w towarzystwie najznakomitszych artystów oraz wyjątkowej atmosfery praskiej Bazyliki.

Zapraszamy do wspólnego, warszawskiego kolędowania!

Artyści:

Kayah
Natalia Kukulska
Natalia Szroeder
Piotr Kupicha
Urszula
Stanisław Sojka
Igor Herbut
Ewa Farna
Natalia Nykiel
Beata Kozidrak
Andrzej Lampert
Łukasz Drapała
Elida Almeida
Sienna Gospel Choir
Studio Accantus
Chór SGGW w Warszawie
Chór Dziecięcy ZPSM nr 4 w Warszawie

Orkiestra Sinfonia Varsovia pod dyr. Nikoli Kołodziejczyka i Pauliny Porszke

Bilety:

Bilety w cenie 50 zł są dostępne na stronie estrada.com.pl oraz za pośrednictwem systemu Biletyna.pl

Więcej o Warszawskim Kolędowaniu a także innych wydarzeniach organizowanych przez Stołeczną Estradę na www.estrada.com.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/StolecznaEstrada

ORGANIZATOR: Stołeczna Estrada

PARTNERZY I PATRONI MEDIALNI: Miasto St. Warszawa, Festival Group, Biletyna.pl, TVN Warner Bros. Discovery

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Skip to content